Ga je binnenkort op vakantie naar Luxemburg? Dan ben je vast op zoek naar leuke hotels zonder dat je je bankrekening hoeft te plunderen? In Luxemburg vind je veel kleine, knusse en gezellige hotels, guesthouses maar ook genoeg plekjes om bijzonder te overnachten. Ik heb de leukste, betaalbaarste, duurzaamste hotels in Luxemburg voor je uitgezocht. Bekijk hier mijn tips voor leuke hotels in Luxemburg.
Overnachten in Luxemburg stad
Heb jij altijd al eens in een drie sterrenhotel willen overnachten, maar dan super betaalbaar en met een uniek, speels interieur? Slaap dan bij Mama Shelter.
Of heb je tijdens jouw overnachting in Luxemburg stad liever een uitzicht over het oude centrum van de stad? Dan is Hotel Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal de place to be. Vooral vanuit de eetzaal heb je een adembenemend uitzicht over Luxemburg stadt.
Heb je liever je eigen appartement in Luxemburg stad? Dan is Il Mare appart hotel 8 een aanrader.
Chique overnachten doe je bij Hostellerie du Grünewald en een budget optie voor Luxemburg stad is Rue Des Glacis Limpertsberg, een guesthouse net buiten Luxemburg stad.
De leukste hotels in Mullerthal Luxemburg
Overnacht in dit luxueuze hotel midden in het Mullerthal op wandelafstand van het kasteel van Beaufort. Waar je bij een bezoekje aan het kasteel de lokale likeuren mag proeven.
Of word jij wakker in deze safari tent op slechts enkele minuten wandelen van de mooiste wandeling van het Mullerthal? Of slaap je liever in deze trail inn aan de rand van de Mullerthal trail?
Wil je goedkoop overnachten in het Mullerthal? Slaap dan in deze knusse pod in de vorm van een boomblad.

Andere leuke hotels in Luxemburg
Ook in de andere delen van Luxemburg vind je nog vollop leuke hotels en guesthouses.
Zoals Logis Hotel-Restaurant Dimmer op de grens tussen Luxemburg en Duitsland.
Of wat dacht je uniek overnachten in Luxemburg in deze paddestoel bij Pétiche Lauer?
Geniet jij graag van een massage en sauna na een dag wandelen in de Luxemburgse natuur? Dan is Logis Gourmet & Relax Hotel De La Sur iets voor jou.
Vianden is ook altijd weer een leuk plekje om te bezoeken tijdens een vakantie in Luxemburg. Dit combineer je altijd met een bezoek aan kasteel Vianden. Overnachten doe je hier bij Auberge de Vianden recht langs rivier de Our. De snitzels zijn hier trouwens voortreffelijk!
-> Tip: Maar een roadtrip door Luxemburg en ontdek meerdere leuke plekken en leuke hotels in de omgeving.
Tips voor leuk overnachten Luxemburg
Geen hotel, maar wel een fijne andere plek om te overnachten in Vianden is Chalet Bous, heerlijk overnachten in je eigen houten huisje in het bos.
Wil je echt lokaal overnachten in Luxemburg? Slaap dan bij B&B Berkel in old farmhouse. De naam verklapt het al. Je slaapt hier in een bed en breakfast in een oude boerderij.
In het Noorden van Luxemburg overnacht je bij Hotel Cornelyshaff en ontbijt je iedere ochtend met verse producten van de lokale markt.
Ook in het uiterste Noorden van Luxemburg, vlak bij de Duitse en Belgische grens, vind je hotel Wemperhardt.
Helemaal aan de andere kant van het land, in het zuiden van Luxemburg bijna tegen de Franse grens aan, slaap je bij Hotel Mia Zia, ben jij degene die in het torentje slaapt?
In het Zuiden van Luxemburg kun je ook betaalbaar slapen in dit oude klooster wat volledig is opgeknapt. Je kan hier in privékamers en op slaapzalen slapen als je nog net wat minder wilt uitgeven.
Wat is volgens jou het leukste hotel in Luxemburg?
Staat jouw favoriete hotel in Luxemburg niet in deze lijst? Laat het me even weten in de opmerkingen. Zelf ben ik helemaal weg van het slapen in de paddenstoel.
Goed voorbereid op reis? Vergeet dan deze handige reisgids niet.
Dit artikel bevat een samenwerking en / of affiliate links: Wil je hier meer over weten, kijk dan bij de privacy verklaring.